Często zadawane pytania

ALL IN PLANNER to zbiór szablonów i tabel, w których zaplanujesz swój swój dzień, tydzień, miesiąc, rok, wyznaczając priorytety i rezygnując z nieistotnych działań. Znajdziesz w nim strony ułatwiające określanie celów, podział projektów na etapy, planowanie budżetu domowego, miejsce na pomysły, plany, przepisy, informacje o zdrowiu i ważnych wydarzeniach. Słowem: wszystko w jednym!

ALL IN PLANNER zaczynasz prowadzić w dowolnym momencie, wpisując daty. Nie tracisz żadnego dnia i nie musisz czekać do nowego roku, aby się z nim zaprzyjaźnić.

ALL IN PLANNER ma rozmiar A5, czyli taki jak większość szkolnych zeszytów. Ma twardą foliowaną okładkę i jest od nich jednak trochę grubszy 😉

Wnętrze All in plannera zostało wydrukowane na śnieżnobiałym papierze o gramaturze 100 g/m2. Papier jest dostępny z certyfikatami FSCTM  – The mark of responsible forestry: FSC-C012880 i PEFC.

Za produkcję All in plannera jest produkowany w Polsce. Wspieramy rozwój rodzimej poligrafii 😉

All in planner to produkt zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Nie posiada elementów złoconych i okuć, które generują wysoki koszt produkcji. Jest piękny w swej prostocie i praktyczny dzięki świetnym materiałom, z których go wykonano. Także marża handlowa nie jest wygórowana, bo All in planner ma być w zasięgu każdej kobiety.

All in planner jest zabezpieczany przed ewentualnymi uszkodzeniami i umieszczony w stylowym pudełku – idealnym na prezent. Dodatkowo otrzymujesz od nas 2 zakładki, z których możesz korzystać łącznie z plannerem lub włożyć do książki, którą czytasz (bo przecież masz czas na małe przyjemności!).

All in planner możesz zamówić w sklepie internetowym allinplanner.pl/sklep

Tak, sklep obsługuje zamówienia bez konieczności zakładania konta.

W celu zapewnienia bezpiecznej i szybkiej dostawy współpracujemy z firmą kurierską DPD, która dostarcza paczki do Waszych drzwi.

Za All in planner możecie zapłacić:

  • dokonując przedpłaty przelewem,
  • za pomocą płatności elektronicznej (wkrótce dostępna),
  • za pobraniem.