Lista prezentów świątecznych

Już na początku listopada na sklepowych półkach zauważamy czekoladowe renifery i świąteczne pralinki, a w telewizji coraz częściej pojawiają się reklamy z choinkami w tle. Dyskretnie pokazujemy naszym mężczyznom prawie pusty 😉 flakonik perfum i udostępniamy recenzje książek, które chcemy przeczytać. Oni w rewanżu zauważają, że taka wkrętarka to by się mu przydała i w sumie też nie ma takiej czarnej koszuli do tych spodni… O dzieciach można by pisać długo, bo każda reklama kończy się westchnieniem „mamo, to mi się podoba”.

Ja notuję te wszystkie (zupełnie przypadkowe i spontaniczne przecież) uwagi przez cały rok i tuż przed samymi świętami nie zastanawiam się, co byłoby idealnym mikołajowym prezentem – przecież mam swoją listę. Aktualnie spisuję te pomysły już w swoim All in plannerze (tam mam specjalną tabelkę – zaraz obok pokrewnego kalendarza urodzin), ale tym z Was, którzy jeszcze go nie zamówiły, służę pomocą.

Do pobrania – lista prezentów

Lista prezentów – kolorowa

Lista prezentów – czarno-biała

 

Lubisz?

Jeśli pobierasz plannerowe grafiki — będzie mi miło, jeżeli polubisz moją stronę na facebooku. Na fanpage’u informuję o nowych drukach, artykułach o planowaniu oraz produktach w sklepie All in planner.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *